Dla każdego coś miłego

Dla każdego coś miłego
Podziel się ze znajomymiShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Rok wyborczy to zawsze wyścigi w karmieniu potencjalnych wyborców kiełbasą wyborczą (oczywiście niewędzoną bo unia zakazuje). Pokusiłem się o krótką prognozę co w najbliższym czasie będzie (lub już jest) poruszane przez naszych światłych lokalnych polityków w związku z nadchodzącymi wyborami samorządowymi.

Dla bezrobotnych

Oczywiście wszystkim politykom zależy na losie bezrobotnych dlatego już zaczęły się wyścigi w pomysłach na przywrócenie do życia Stoczni Szczecińskiej. Poza tym zakładam, że będziemy zasypywani obietnicami przyciągnięcia inwestorów do Szczecina, a ze strony PO przykładami ich sukcesów na tym polu. (mój artykuł odnośnie odbudowy Stoczni Szczecińskiej

Dla kibiców

Już nie raz wybory w Szczecinie kręciły się wokół Pogoni Szczecin. Kibicom będzie obiecywany nowy stadion i dotacje na rozwój Pogoni. Na dalszych miejscach będą pomysły na inne sportowe obietnice jak organizacja meczów w Lidze Światowej, dofinansowania na szkolenie młodzieży, rozwój PEKAO Open itp.

Dla rodziców

Stawiam na przedszkola. Ale może lewactwo wymyśli coś jeszcze?

Dla artystów, aktywistów, rowerzystów i kierowców

Prognozuję obietnice aktywizacji terenów Łasztowni, nowe drogi rowerowe i likwidację stref płatnego parkowania. Czyli to co zawsze.

Dla przedsiębiorców

Zawsze aktualna obietnica wspierania przedsiębiorczości przez targi, spotkania i tworzenie specjalnych grup wsparcia. Ułatwienia w urzędzie miasta itp. Czyli ładnie brzmiące NIC na czym przedsiębiorcy mogliby faktycznie skorzystać.

Bardzo ciekawi mnie co w rzeczywistości przyjdzie do głowy miłościwie nam panującym w Szczecinie i jak będą obiecywali nam lepsze życie w naszym mieście.

Podziel się ze znajomymiShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>